Kush e ka radhën…Në vendin e juaj, a ka liderë që e meriton të futet këtu ?

Në vedin e juaj a ka liderë që e meriton të futet këtu në radhë ?

 

Meqenëse në këtë foto ka ne qenë edhe disa liderë, diktatorë, por fotoja e vogël ata nuk i ka nxënë..që para presidntit egjiptian, ai poshtë  në të djathtë ishte Miloshevici, Chaushevsku, Enveri, Mubarak, Gadafi, Medvedev…e ket Berluckonin e ket Sarkozin nuk di pse i kan futur aty vec nëse i akuzoshin si merakli të orshafit:-)))

 

Në vedin e juaj a ka liderë që e meriton të futet këtu në radhë ?

Mubaraki, shkoj, Gadafi Shkoj


9 Komente

 1. ylli, February 18, 2012:

  e ka ardhen kta te kosoves se jan ber ma te zi se kta 1 e 2

 2. bruxelles-kumanova, February 18, 2012:

  po qysh more jo psh. vllezerit e dashur nga maqedonia qe po na qojn vetem mbrama siq jan Ali Qeni Ahmeti dhe grua e tij kercovare e disa tjer dhe diktatori anti shqiptar Nikolla Qenefi Gruevski dhe VMRO e tij

 3. Festoni, February 18, 2012:

  Vetem Thaqi po mungon renin e ka.

 4. heeee, February 18, 2012:

  po edhe Berluuscooni shkoj more

 5. Miri, February 18, 2012:

  Sali Berisha

 6. Stema, February 19, 2012:

  Ragmi Hajni Mustafa

 7. hmmm, February 19, 2012:

  shum keq qe kan fillu nga i fundit ??

 8. rinori, February 20, 2012:

  Mungon edhe Sali Berishiq Diktatori i vetquajtur Demokrat

 9. karadaku, February 21, 2012:

  Thaqi e ka rendin.Pastaj vjen Sali Berisha.Sepse qe te dy nuk kan dallim.Njeri shet Jugun e tjetri shet Veriun.

Komentoni