Kujdes, Louisa e dukshme dhe tejdukshme…

Bukuroshja e Playboy-t Louise Glover është gjendur në sulmin e dritave të fotoaparateve të paparazzive të gazetave më të mëdha të botës gjatë mbrëmjes së shkuar teksa hynte në një lokal për tu zbavitur. Kujdes thanë paparazzët: Është e tejdukshme… ju sjell fotot…Shijojeni, por kujdes…(Y.P)


1 Komente

  1. Anonime_fds, May 11, 2012:

    ncncncnc mamir te ishte zhveshur e tera

Komentoni