Kjo Gisele “seksi engjull”…natën vishet, ditën zhvishet, asnjë send nuk len mbi trup / Foto+VIDEO

Gisele Bundchen ka treguar format e trupit në një palë të brendshme ngjyrë rozë ndërsa xhironte fushatën e fundit publicitare.Kjo Gisele natën vishet..ditën zhvishet duket seksi, asnjë send nuk len mbi turp…VAZHDON përmes LIKE…

[wp-like-locker]Modelja ka pozuar në njërin imazh në këmbë dhe në rastin tjetër e shtrirë në një krevat me shikimin provokues nga fotografi. Fotot janë pjesë e fushatës për të brendshmet “Fidelia”.


 

[/wp-like-locker]Për cka Like ?…thjesht për mbrojtjen e  fëmijëve nga fotot, që nuk i takojnë  moshës (-18+)  së tyre.

Ju falemnderit për mirëkuptim !

REDAKSIA

 


Nuk ka komente

Bëhu komentuesi i parë!

Komentoni