Kim Kardashian “çmend” fansat, fotot seksi në pishinë (Foto + Video)

32-vjeçarja me orgjinë armene është bërë e njohur se bashku me anëtarët e tjerë të familjes me anë të një reality-show, ku gjithë familje rrëfen jetën e përditshme.

 

 

V A ZH D O N….përmes klikimit në Like

PO PSE LIKE ?

Qëllimi LIKE është thjesht për ruajtjen e të miturve për t ‘mos i shikuar këto foto që nuk i takon  moshës së tyre. Normalisht facebook duhet të posedojnë të rriturit dhe jo fëmijët. Prandaj, për cdo shikim e këtyre fotove nga ana e  fëmijëve, përgjegjës janë prindërit e tyre ose që i lejojnë  ose që ju kanë mundësuar të hapin fb. falemnderit për mirëkuptim !

REDAKSIA

[wp-like-locker]Në prezantimin e linjës së re të veshjeve intime, modelja ka treguar thuajse gjithçka. Ndërsa nuk mungojnë dhe fotot e fundshpinës së saj, që siç shkruajnë mediat amerikane, e kanë bërë të Karadashian të njohur në gjithë botën.

“Kam mësuar shumë nga eksperiencat dhe prioritetet e mia në jetë kanë ndryshuar totalisht”, është kjo deklarata e dhënë nga Kim Kardashian, raporton noa.al.

Në vijim ajo shprehet se, “Besoj akoma në dashuri, jam e dashuruar me idenë e dashurisë. Besoj se ky është gabimi im”.
[wp-like-locker]

Modelja Kim Kardashian ka vendosur të mos ketë më tabu në jetën e saj pas divorcit me basketbollistin Kris Humpshire, pas vetëm, 72 ditësh martesë. Në setin e ri të fotot që ka publikuar në media, vajza e njohur në botën e spektaklit, duket më provokuese se kurrë.

Më pas ajo ka nisur dhe suksesin në [wp-like-locker]biznes ku është prezantuar me një linjë çantash për femra dhe së fundi me veshjet intime seksi. Për linjën e veshjeve intime, Kardashian duket se nuk ka pasur nevojë për modele, duke i prezantuar vet ato.

 

Është zgjedhur nga revista prestigjioze Forbes si ylli mediatik i momentit për shfaqjet e shumta në televizor, gazeta dhe në rrjetin e internetit. Në këtë mënyrë vlerësimi erdhi pasi ajo vendosi të mos shfaqej më duke pozuar me fizikun e saj për fushata të ndryshme publicitare, për një vit rresht.

E megjithatë Kim Kardashian gjeti një tjetër mënyrë për të tërhequr vëmendjen e fansave të saj. Në fakt në profilin e saj të Twitter bukuroshja ka publikuar disa fotografi sensuale vetëm me të brendshme, madje duke përdorur një efekt special dyfishimi të pamjeve në foto, që duhet thënë se i ka shtuar sensualitetin.

Suksesi ka qenë mëse i garantuar…

 

 

Kim Kardashian di si të jetë në qendër të vëmendjes. Kur nuk ka më lajme nga jeta e saj private, mjafton një dalje në pishinë, apo një koleksion i linjës së re të veshjeve intime dhe të plazhit, që ajo të kap faqet e para të medieve rozë.

 

Së fundi, Kardashian është fotografuar në Republikën Domenikane teksa është duke pushuar në një hotel luksoz së bashku me familjen e saj.  Fotot janë bërë në pishinë me rroba banjo, ku bien në sy format e kolme të trupit.

 

Edhe pse fotot thuhet se janë bërë rastësisht, në fakt ecja e Kim tregon se 32-vjeçarja po bën prova për të bërë ndonjë prezantim si modele. Bikini që ka veshur 32-vjeçarja mban firmën e familjes së saj, e cila pas suksesit në reality-shou ka nisur dhe biznesin e modës me prodhimin veshjeve intime dhe çantave për femra.[/wp-like-locker]

 


4 Komente

 1. ℝ. Xhinoo Naco, June 2, 2012:

  se takojn dorinen pastaj

 2. WellDone, June 2, 2012:

   Foto+Video ??? Ku eshte videoja ktu? Pse me kshu rrena tentoni te beni webfaqen e njohur? Ncnc

 3. Trungu Trungit, July 23, 2012:

  pse be zban

 4. Ruzhdi Junuzi, July 27, 2012:

  E nderuara redaksi e Agencisë informative kombëtare  “Presheva jonë” ju përgëzpj për punën që jeni duke bërë si dhe për informacionet në koh reale dhe objektive,por kam një vërejteje ose më mirë të them këshillë se në disa postime që ju i bëni për disa linqe që i kufizoni me (për ta shiquar dhe lexuar tekstin e plotë dhe fotografitë) së pari duhet bëni LIKE dhe jepni arsyetimin.Këtu dua të ndalem dhe të jap mendimin tim personal se arsyetimin që jepni Ju është normal dhe ashtu duhet të ishte ,por fatkeqësisht realiteti është ndryshe.Në të vërtetë fëmijët e moshës më të vogël se 18 vjeç (sidomos ata të moshës prej 10-17 vjeç) gati të gjithë kanë(posedojnë) fb,dhe jam i bindur se pikërisht këta fëmijë (fatkeqësisht) më së paku i lexojnë shkrimet nëpër agjenci apo portale informative se sa që lexojnë “pëlqimet” apo “Shpërndarjet” nëpër  fb.Nga ky konkludi i imi del se më mirë është ta hiqni “kufizimin” në mënyrë që këto postime dhe lexime ti shohin vetëm lexuesit apo vizitorët  e agjensisë suaj e jo edhe 
  nëpërmes like që shkon shok pas shoku ti lexojnë apo shohin edhe ata për të cilët nuk janë të dedikuara disa forto dhe shkrime .
  Me rrespekt Ruzhdiu

Komentoni