Kengetarja amerikane Aubrey O’Day modele edhe seksi girl. ja pse… / Foto & VIDEO

Këngëtarja dhe modelja amerikane, Aubrey O’Day vazhdon të përparojë në karrierën e saj duke veshur sa më pak gjëra. Pasi ka pozuar në revistën Playboy, ajo u shfaq në plazhet e Majemit, me një kostum plazhi që tregonte shumë, jo vetme jashte bikinive pore dhe brenda tyre…LIKE PER TE VAZHDUAR ME TUTJE…[wp-like-locker]

 

Vetë ajo tentoi të imitonte vajzat e Baywatch, por ishte shumë larg Pamela Anderson. O’Day thotë se ka vënë ca kile, por duket se nuk e ka merak. Madje as interesi i madh i paparacëve nuk e shqetëson.

 

Vetë ajo tentoi të imitonte vajzat e Baywatch, por ishte shumë larg Pamela Anderson. O’Day thotë se ka vënë ca kile, por duket se nuk e ka merak. Madje as interesi i madh i paparacëve nuk e shqetëson. [/wp-like-locker]

Për cka Like ?…thjesht për mbrojtjen e  fëmijëve nga fotot, që nuk i takojnë  moshës (-18+)  së tyre.

Ju falemnderit për mirëkuptim !

REDAKSIA

 

 


1 Komente

  1. presheva, September 13, 2012:

    kush ky per populla. cka po menon ky se populli pe han kashten Po te punonte ky per popull do qndronte ne bdl e jo per ni pozit te kryetarit partis qe aj ofrun ish te rrebeluarit e bdl ne krye me N.N ky shkoj andej ky njeri skish kur far morlali njeri i cili nuk ka arrit te drejtoj htepin e ti e don te na drejtoj nje preshev sdi si ka ftyr te rrin ne at pozicion te isha n e vend te ti as nga dyrt e shtepis nuk do isha dal njeri i pa ftyr ish ky

Komentoni