Ja, kjo është ajo qe ja "shkuan" Kardashian-it. Foto të nxehta, shpërthimi i Tulisas

[wp-like-locker] [/wp-like-locker]Muajin e kaluar ju e keni parë se si Tulisa është përfshirë në listën e femrave më seksi sipas klasifikimit të FHM.

Dje anëtarja e jurisë së spektaklit të njohur “X Factor” është parë të tregojë egzaktësisht atë se e meriton këtë pozicionim. [/wp-like-locker]

 

 
Këngëtarja është parë në një performancë live në Glasgou ku ka argëtuar fansat e shumtë dhe ka rënë në sy me imazhin seksi dhe veshjen sensuale. 23 vjeçarja tregon format e saja trupore në një fustan të ngushtë dhe të shkurtër.

2 Komente

  1. Eduartskuka, May 22, 2012:

    je ok

  2. Filma, May 23, 2012:

    shume e mire qenka

Komentoni