Ja cilat janë 10 femrat më llokum dhe më seksi në botë…

Në Britani vijojnë renditjet për femrat më seksi në botë. Pas revistës FHM, ka qenë prestigjiozja “Sun”, e cila ka bërë një renditje për 10 femrat më seksi. Renditja është bërë pas një sondazhi me lexuesit e kësaj të fundit.

 

Në vend të parë të renditjes qendron aktorja Mila Kunis, ndërsa renditjen e mbyll modelja Kate Upton. Ja kush janë 10 femrat më seksi në botë, sipas lexuesve të “Sun”, ndërsa sipas renditjes ndodhen edhe fotot e tyre:

1. Mila Kunis

2. Cheryl Cole

3. Georgia Salpa

4. Kelly Brook

5. Kim Kardashian

6. Scarlett Johansson

7. Tulisa

8. Michelle Keegan

9. Megan Fox

10. Kate Upton

 


Nuk ka komente

Bëhu komentuesi i parë!

Komentoni