Ibrahimovic kur u transferua te Milan tha se ky klub do të jetë i fundit,por ja që kështu nuk mendon agjenti i tij Mino Raiola.

Pas një sezoni jo shumë të suksesshëm në Milan,Ibrahimovic mund të largohet dhe një opsion i mundshëm mund të jetë edhe Real Madrid.
Mino Raiola,agjenti i suedezit para gazetarëve në Milano ka thënë se nëse vije një ofertë serioze gjithëqka mund të ndodhe,edhe pse ai pohoi se asgjë nuk do të ndodhë nëse Milan nuk dëshiron ta shesë atë.

SHPËRNDAJE