Haradinaj: Nuk do të ketë hakmarrje ndaj serbëve

Kreu i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës dhe ish-komandanti i  UÇK-së, Ramush Haradinaj në një deklaratë  për Telegraf-in serb (të cilin e  quan kryeministër të mundshëm të Kosovës) ndër tjera ka thënë se “nuk ka do të ketë hakmerrje nga shqiptarë kundër serbëve në Kosovë, pas heqjes së monumentit të ish-luftëtarëve të UÇPMB. Kjo nuk do të vie në shprehje “, transmeton agjencia e lajmeve “Presheva Jonë”

Lideri i Alencës nga gazeta Telegraf po ashtu është pyetur për disa sulme në Mitrovicë dhe disa përmendore serbe, Ramush Haradinaj nuk ka komentuar


1 Komente

 1. bujari, January 23, 2013:

  Haradinaj: Nuk do të ketë hakmarrje ndaj serbëve

  HAHAHAHA TUTET SE PI SHTIN APET NE BUR
  HAHAHAHA SHOKT E MIR KET E KAN

  JO NESE EDHE TI BOHESH SI THAQI JO KURR NE BUG SKI ME HI

  PO NONEN QETI POPLLI KI MEJA KAJT

Komentoni