Granit Xhaka në Rusi?

Talenti shqiptar i futbollit zvicëran, 19-vjecari Granit Xhaka, pëlqehet shumë nga drejtuesit e CSKA-së së Moskës.

Në gjurmët e lojtarit të Bazelit ishin edhe disa klube të njohura si Milan Juventus dhe Lacio, por moskovitët mund të përfitojnë nga fakti që merkatoja në Rusi mbyllet më 24 shkurt.


Nuk ka komente

Bëhu komentuesi i parë!

Komentoni