E ftuar në emisoanin ‘Thumb’ këngëtarja super energjike Genta Ismajli ka rrëfyer disa detaje të pathëna për jetën e saj.

 

Genta ka publikuar këngë shume energjike dhe pa përjashtuar kërcimet e saj prej një balerine profesioniste. Genta është pyetur për operacionet plastike .

 

Ajo ka pohuar se deri më tani nuk ka ndryshuar asgjë në trupin e saj, por nëse do të bënte një kirurgji plastike do të ndryshonte gishtat e këmbës.

I kam shumë të gjata dhe të deformuara. Më pengojnë gjatë kërcimeve në skenë’-ka pohuar këngëtarja Genta

SHPËRNDAJE