(AIK-Presheva Jone)

 

Lady Gaga nuk ka ndjenja për festat e fundvitit. Këngëtarja e hitit ´Poker Face´, thotë se ajo urren Krishtlindjet. “I urrej Krishtlindjet. Mirë, më pëlqejnë këto festa, por për të gjithë ata që ndjehen të vetmuar këto Krishtlindje, vetëm dua sa të ju bëj secilin të lumtur”, ka thënë Gaga.

Së fundi u tha se Gaga planifikon të japë mësim në modën dhe artin e veshjeve në një universitet prestigjioz të New Yorkut.

SHPËRNDAJE