Edhe aktoret shqiptare në filma porno… (Foto + VIDEO)

Lajmi për realizimin e filmit të parë porno me personazhe shqiptarë zgjoi një interes të veçantë tek publiku shqiptar gjithandej ku jetojnë, edhe përkundër kritikave të shumta të cilat erdhën në adresë të projektit të ri. Nëse shikon videon dhe fotot e aktrimi në filmat seksi të aktoreve shqiptare shumë pak dallon nga filmat italain (ta zëmë nës tilin e Emanuella -1 apo -2…apo filmat e brazilieneve dhe ruskave në plazheet e Saint-Tropesë…VAZHDON përmes LIKE... [wp-like-locker]

 

Regjisori i filmit tregoi se së shpejti ky film do të shfaqet në ekranet shqiptare dhe skenat hot të këtij projekti, publiku shqiptar do të ketë mundësinë t’i shohë së shpejti, shkruan panorama.
Ne mësojmë se premiera e filmit do të shfaqet në maj pikërisht në njërin nga kanalet satelitare, si dhe në një televizion maqedonas, Kanal 5 plus. Ky do të jetë projekti i parë i kinematografisë hard në shqip dhe me personazhe aktorë shqiptarë.  Erioni, regjisori i filmit, na bën me dije se ai së bashku me grupin e tij së shpejti pritet të shfaqen edhe me një tjetër projekt pune.

Stafi i Erion Murizit, që prej një kohe të gjatë merret me organizime festash ku preferohen balerinë të zhveshur, tregon se ka kohë që bën këtë punë si striptizman, ndërsa filmi ka qenë një eksperiencë e madhe në karrierën e tij. E derisa filmi pritet që së shpejti të ketë premierën e tij në disa televizione, stafi i “Erioni show” bën organizime të ndryshme edhe për gjininë e fortë. Disa nga balerinat e tij marrin pjesë nëpër organizime të ndryshme qofshin ato edhe private, ndërsa në këto mbrëmje ato shfaqen tërësisht nudo për kënaqësinë e publikut mashkullor.[/wp-like-locker]

Për cka Like ?…thjesht për mbrojtjen e  fëmijëve nga fotot, që nuk i takojnë  moshës (-18+)  së tyre.

Ju falemnderit për mirëkuptim !

REDAKSIA

—————————————-

JA EDHE KOEMNTET E JUAJA:

 1. Edhe aktoret shiptare në filma porno… (Foto + VIDEO)
  www.preshevajone.com
  Agjencia informative Presheva Jonë
  · · Partager

2 Komente

 1. Armend Deliu, June 19, 2012:

  shqiprija ka hec shum perpara +- 2000 vjet . me filma porno edhe me homoseksuala. jeni bere per tjav marr lakmin.

 2. Vicianum, June 19, 2012:

  A nuk bejne sex Shqiptaret ?? Filmat Pornografik jane gjeja me normale ne boten e zhvilliuar, edhe e drejte e cdokujt eshte te beje sex ku te doje , Para kamerave prapa kamerave , perderisa e bejne me vete deshire ska kurrfare problemi , ju qe flisni kunder Pornografise Shqiptare me siguri i keni pare edhe ma pare Pornografi edhe ata jane njerez edhe kur te flasin naj gjuhe tjeter perpos shqipes

Komentoni