E kush tha qe dimri eshte i ftoht dhe pa kultur

A eshte e mundur qe bora mos jet kaq e ftoft sa qe te dilet edhe ne fillim te shkurtit me ksi lloj “veshje”

 


12 Komente

 1. perparim, February 3, 2012:

  mos i nxirrni keto se ka lindur dhe mut ha meti sot dhe ofendohet ai eshte shume namusqare.

 2. kuqka e plake (97 v.), February 4, 2012:

  moj kuder a spo te vjezheg per ket acar i fort dimri oj psisavic mbuloje vrime se po shifet shum mir/

 3. Shqyptar, February 4, 2012:

  “Perparim”, more shka i shkines, a po e di se çka po flet a jo, si guxon t’i drejtohesh ashtu nje te Derguari te Allahut Fuqiplote, more Ai te shkaterrofte me themel se çetnik e bir çetnikeje koke ti n’kofsh shqiptar. Hjekne kete koment, redaksi e nderuar, a s’po e shihni se çfare ofendimi ben ky i semure ndaj profetit Muhamed, paqja dhe bekimet e Allahut Meshirues qofshin mbi te! Amin!

 4. perparim, February 5, 2012:

  shqyptar arab te me hash koqet sebashku me mut ha metin e arabis .

 5. perparim, February 5, 2012:

  redaksia te me fali per komentinpor me nevrikosi ky tipi,une i dua shqiptaret kudo qe jane dhe do ti dua gjithmon por vetem si shqiptar dhe kurr si fetar dhe aq me keq si mysliman kete mendje nuk kame per ta ndryshuar kurre derri ne vdekje dhe kete edukat ju kam lene dhe femijve te mij,qe ti duan shqiptaret kudo per jo veset e tyre fetare per fete nuk gezoj asnje ndjenj dhe respekt ,prandaj mos u merzitni ,cdo njeri eshte i lire ne mendimin e tij.

 6. daku, February 5, 2012:

  ti perparimin je i lire ne mendimin tend por jo duke ofenduar mendimin dhe besimin e dikujt tjeter.

 7. Shqyptar, February 6, 2012:

  “Perparim”, ty me t’zone une, ta kisha honger trunin e vogel se koke tu jetu si parazit, ç’ka n’lesh m’duhet nje “shqiptar”, si ti more felliqesire e qelbur, armik i vertet i shqiptarëve dhe shqiptarisë, po e shoh se ç’edukate paske dhe çfare “amaneti”, ju paske lene femijeve tuaj, e ty Muhamedi a.s, ka me t’çu n’zjarr t’Xhehenemit me kismet sepse ka per t’deshmu kunder teje. MUT!

 8. perparim, February 6, 2012:

  ti dhe mut ha meti te hani vetem koqet,ktheje pak bythen lart mut ha metit dhe pastaj komento.Injorant arab dhe i thua vetes shqiptar ti arab i ndyr me xhenemin e mut ha metit.

 9. perparim, February 6, 2012:

  une do te respektoj vetem besimin qe shprehet vetem me fjale shqipe qe jane shume te bukura si; Perendi, Zot etj.Sa here qe do shoh komente ne gjuhen e trash arabe qe te vjen per te dhjer kur e degjon une do te shaj dhe do te ofendoj kudo qe te shoh komente neper faqe shqip,ne cdo gazet ne kosov ne shqiperi e kudo.

 10. daku, February 6, 2012:

  meqe qenke kaq trim tregoje se kush je dhe hajde takohemi personalisht dhe ta shohesh sa te vlen lekura..

 11. perparim, February 6, 2012:

  aq trim jam sa te kam ven emrin tim nuk kam pseudonime si talibanet arab.

 12. perparim, February 6, 2012:

  une nuk kam kundershtar shqiptar por disa taliban me logjik arabe qe hiqen si shqiptar ,por vetem nga kercenimet duket se sa i ulet eshte morali arab qe keni ju qe me komentoni me kete menyre ,dhe se sa trima jeni ate e kemi pare keni dhene plot shembuj si taliban ,si arid taliban uka ,hysen sherif hyseni etj taliban se per trimeri te vertet te hani koqet.

Komentoni