Këngëtarja e hitit “Dangerously In Love”, Dafina Zeqiri, e cila dy ditë më parë festoi 23-vjetorin ka thënë se do të ishte e hapur që të bashkëpunonte me këngëtaren shqiptar, Rita Ora. Duffy, është shprehur e gatshme për realizimin e ndonjë projekti të përbashkët me këngëtaren me famë botërore Rita Ora.Në fakt, kjo tingëllon paksa e vështirë për t’u realizuar, pasi bukuroshja Rita Ora jo vetëm që është bërë shumë e njohur, po shet biletat e koncerteve në kohë rekord, por po bashkëpunon me emra te famshëm si grupin “Coldplay”, dhe kohët e fundit , është cilësuar nga media prestigjioze botërore si pasardhësja

SHPËRNDAJE