Ceca, vejushka e Arkanit bën sex në film, lanë borxhin prej 500 mijë eurosh, për t’i shpëtuar burgut !

Filmi i saj  me emrin « Gjaku i papaster » ku Svetlana Raznatoviç alias CECA bën sex pa dorza, te cilin  film ja kishte ndaluar Arkani, tash pas vrasjes së tij, filmi në fjalë së shpejti do të shfqet për publikun… njofton agjencia informative “Presheva Jonë”

Beograd, 18 dhjetor/ AIK-Presheva Jonë

Mbrojtësit e Svetlana Raznatoviç kanë njoftuar gjykatat dje la paraqitur dëshmi se këstit të dytë të borxhit të paguar.   Për gjetjen e parave e ksinin më lehtë, por për kistin e dytë i kish parë të zitë  ullirit madje eshte zhvilluar lufte e madhe deri sa jane tubuar 500 mjë euro për paguar borxhin para se të mshelej në burg. Por, falë miqve dhe kolegëve që nuk ja kanë kthyer shpindën, ajo shume u tubua, ka thënë Ceca

Motrat Lidia Svetlana Raznatoviç dhe Ocokoljic janë dënuar në maj të vitit të kaluar për shkak keqpërdorimit të parave të ndara nga transferimi i lojtarëve të futbollit OBILIC në klube të huaja. Motrat  janë të obliguara për kthimin e shtetit  shumën prej një million e gjysmë milion euro, dhe shuma për pagesë është e ndarë në tre këste. Rata e tretë duhet të paguhet nga Ceca më së shmti deri në korrikun e vitit 2013, deri atëherë ur gjykata do ta lirojë atë nga burgu shtëpiak.

Jo vetëm kaq, aferat me Cecën në Serbi nuk kanë të ndalen pervec abuzimeve me para edhe ato reth “oqkurit”, abuzime me ish-burrin e saj Arkanin e cila ne atë kohe se ishte gjallë kishte incizuar skena erotike, duke bere sex me Shrbendzhinë. Një gazetë beogradase ekskluzivisht ka zbuloi skena seksi të Cecës (vejushkës së Arkanit) me Rade Sherbedzhija dhe Filip Gajiç në filmin “gjak të papastër” sipas romanit të Bore Stankovića nën  regji të Stojana Stojčića. Dhe për 14 vjet ishin të censuruara të dalin para publikut, sespe ishin të ndaluara nga burri i saj i fundit krimineli serbë Arkan.

Aty shifen skena se si një mashkull ja lëmon barkun e i hip here përmbi e herë ndër, tjetri me sgjinjve ja fut  do par e kështu me radhë.. Pasi Arkani rametlija ka shkruar tash edhe filmi sigrurisht të shfaqet së shpejti. Pritet që filmi në fjalë të shfaqet përmes 13 epizodave kah fundit i vitit, kur eshte ftoft, sapër t’u nxehur ata në ekt pikë dimrit ata që skane nxemje apo rrymë.

 


11 Komente

 1. Fukareja, December 18, 2011:

  shume keq pom vjen, me pas mundesi e ndihmoj CECEN sepse eshte kengetare qe e dojnne shumeca eshqiptareve, eshte buuroshe gjynah pej zotit kjo me ndejt ne burg shtepiak,me vjen keq Ceca se me pas mundesi ne vend ti kisha dhane 2 milion euro por edhe vet pe sheh se cfar njeri jam , fukara hesapi…

 2. fitim, December 18, 2011:

  edhe une kisha bo sex me to edhe ja kisha gjet do pare

 3. Bekim, December 18, 2011:

  walla kur nuk i lan me te holla e paguan me shpin hehehehe

 4. sulmuesi, December 18, 2011:

  ti koke fukara e paske me met tan jeten fukara prej menve ..po kush jan ata shqiptar qe e dojn o klloshar oj lop….ksaj me mujt me ja dyfishu ket borq e me shti me ba ksi lloj filma deri tcof….e ket borq kjo veq me pi…..e lan se qaj i ka met te shkretes

 5. Shabani Stubell, December 18, 2011:

  Valla moj Ceca na kalle…Arkani t shkoj e ja ke nis me u desh cullak..pirolla t koft…
  met pas pas pam pa ngaaaat..

 6. Sameti nga Corrotica, December 18, 2011:

  Valla ju t Presheva Jone bash e kei shkel turbo..barvo, bravos ju lumte..vec te para kjo shkina zdia s a epat vendin tek ju si agejncia kombetare..po nesje mare e ahn pazari per neve shiptart kur t bahen fjale edhe per ate nermje tkamve eshte kombtare…ve c tepaar vec pash zoti mos na citni per shike dicka permi kam ..se per ner..i lexojme krejt..qe qetu jam te interent te centrala po shof do te ri krej po lexojne presheva jone, cece ehe locken ja hngasha…edhe ato kam..

 7. Anti fukaraj, December 18, 2011:

  o ti fukara pse nuk te ka dhan zoti pasuri nuk esht kurgja por ti koke i varfen prej menve esht nje thanje popullore “zot qo men ku ska ” e une po thom zot hupja edhe qato qe ii ka, ma mir esht per ty se nuk ke kur far pergjegjsie sepse budalla esht i lirum prej pergjegjsies e hajr ishalla me ty, e sa i perket ceces ajo vetem rrugen me ta trupu duhet me pervlu 10 dit me uj te val e lere me pas pun me ta o i varfen + (pajtohna me komentuesin e 4 ).

 8. rremi, December 18, 2011:

  oj cec ishalla mun ilan me shpin veq me burg sti kishaa jep po nja 10 vet ti kisha lshu shiptar e me te myt mir se femen e fort je

 9. Fukaraja, December 18, 2011:

  ti sulmuesi dhe ti antifukaraja ne zemer e keni cecen ka te shkoni e degjoni,e ketu po rruni vo,sa per pasuri kur tedush takohemi si pasuri materjali si intelektuale, su te dytpo tregoni se jeni pulagji…

 10. elmedin, December 19, 2011:

  ku muj me e pa cat video se si besoj hic

 11. jetimi, December 21, 2011:

  edhe un ja kisha pagujt ceces nje sexx vetem nje her me i kcu se me ka met nje hamshor (pastuf ,kali) ka met pa pel e kjo i kish mush te gjitha per ket hamshor se per njeri nuk ben

Komentoni