CECA, si i shpëtoi bombave të NATO-s dhe si ja prishën “rehatinë” e seksit në hotelin “Jugoslavia” ? (Foto+VIDEO)

Seksi-këngëtarja,  ylli i estradës serbe Svetlana-CECA, ja si ke tu e “hanger”, në vend të Arkanit bombat e  NATO-s  mbi kkrye më 7 maj 1999…

Ceca, mezi shpëtoi gjall ! NATO dëshironte të vriste Arkanin i cili shoqërohej me  gruan e tij Svetlana Ceca Raznatoviç  i cili shtrehohje në hotel më  7 maj 1999, kur u godit gabimisht ambasadës kineze,  në vend të hotelit  “Jugosllavia”., shkruan sot gazeat serbe Kurir”, transmeton agjencia infromative “Presheva Jonë”..

 

Por thonë, se “ymrit” nuk i dihet dhe  vdekjes nuk mund t’i ikësh.. Arkan  u vra, i mbetën plumbat në trup, kurse kësaj ish-zonjës, zonjushësh aktuale Cecës i mbet n ‘gojë mikrofoni dhe ja fati,  kysmeti ajo me mbet e gjallë e me vazhdu të këndoj  e vajtoj  krimenlin serb dhe kapitulimin e Serbisë në Kosovë.

 

Për shkak fotgarafive hot, nudo dhe videos pak sa të  “tepruar, prandaj duhet të bëni Like për të vazhduar së lexuar dhe shikuar foto  dhe videon.hot, seksi…të kësaj Cecës nudo…[wp-like-locker]

Ishe kjo një mundësi ideale për t’i eleminuarvata, në ekto momemnte kur NATO bombardonte gjithcka në  “Jugosllavi”,  për cka Komanda e lartë nga Norvegjia kishte formuar një rrjet të veçantë të 140 agjentëve “E 14”. Ky fakt mahnitës u zbulua nga gazetarët në librin e tyre “hero të Luftës brenda sekretet e Norvegjisë”

 


Detare Trond Bole (42) 7 maj 1999. Ka zbuluar  vendndodhjen e Arkanit, i cili ishte ngritur aktakuza për krime lufte nga TPI dhe konsiderohet kështu që kanë vendosur një objektiv të madh dhe menjëherë i dërgoi një telegram në NATO.

– Arkan, një tigër, i rrezikshëm kafshëve dhe gruaja e tij, ylli i famshëm i pop muzikës popullore i shpëtuan se keces, meqë ishin të vendosur në hotelin “Jugosllavisë” – është pjesë e letrës së tij.

Në qoftë se ata kishin qëllim të likuidojë të çiftit më të famshëm në skendën serbe, konfirmuar edhe nga fakti se në të njëjtën ditë bombarduesit e NATO-s kanë gjuajtur dy raketa pranë këtij hoteli, mu mbi  ambasadën kineze, e cila është pranë hotel “Jugosllavia” , dhe se Arkani dhe Ceca kishte një shans për t’i shpëtuar, kurse në vedn të tyre  vranë tre nga kjo ambasadë.

 

Dhe për këtë që shpëtoi ylli i estradës serbe,  kjo Ceca, pasi paska le për së dyti e meriton dhe po ju sjellim ca fotografi hot besa edhe seksi që nk i keni parë asnjëherë bashkë me to edhe një Video për ta “festuar”  shpëtimin e saj dhe  ngushlluar për humbjen e mashkullit të vetë kriminelit Arkan..

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

[/wp-like-locker]…me qëllim të rujatjes nga fëmijët (+18) Jufalmnderit për mirëkuptim..


2 Komente

  1. g.v., September 25, 2012:

    u sa e tepert me kete like po mos me pas fb si mi lexo shkrimet kjo eshte katastrof per nje medium qe pretendon me qene serioz ..flm per mirkuptim

  2. Dali Veseli, September 26, 2012:

    Shum gabim o ti shoku gazetar Arkani u vra para se me fillu bombardimet nga Klani i Zemunit nga mafija Serbe ne krye me djalin e Sllobes,

Komentoni