Vetura e Policisë së Kosovës e cila u bë hit në 9GAG [FOTO]

Veturat e Policisë së Kosovës në shumë raste janë kapur duke transportuar gjësende personale.   Në këtë foto e cila u bë hit në 9GAG shihet një veturë e policisë … Vijon

 

Ja për sa euro e shiti Golf 2-shin, Linda Morina?

Ditë me parë, këngëtarja Linda Morina kishte vendosur të qes në shitje veturën e saj, të tipit Golf II. Pasi e bëri shpalljen, sigurisht iu paraqiten të interesuarit, ku me … Vijon

 

Fillojnë talljet me foton e shtatzanisë së Beyonces (Foto)

Pasi që Beyonce pranoi lajmin se do të bëhet përsëri nënë dhe realizoi një set fotografik, menjëherë vërshuan edhe komentet dhe shakatë nga më të ndryshmet nëpër rrjete sociale.

 

INTERESANTE/Kishte detyrë shtëpie “Skënderbeun”, por tifozja e vogël e Tiranës…

“Shkruani për Skënderbeun”. Ishte kjo tema që mësuesja u kishte dhënë në klasë, por një vajzë e vogël (tifoze e Tiranës) e kishte keqkuptuar. Fjalët e vajzës në fletoren e … Vijon

 

Kur fotoshopi trasformon Putin, fotot që u bënë hit në Internet (FOTO )

Vladimir Putin padyshim që është një ndër udhëheqësit më të fuqishëm në botë. Por as ai nuk ka mundur t’i qëndrojë larg photoshopit dhe talljes në median online. Disa fotoqë … Vijon

 

NONA e kall si Crazy Girl ne Tirane

Nje lypese e moshuar ne Tirane edhe pse nuk ka lek, nuk e pengon qe te kercej nen tingujt e muzikes. Fike se fike tpakten me muzike-thote nje fjale e … Vijon

 

FOTO/ Vendet e ‘paimagjinueshme’ ku i fusin studentet kopjet

Te jesh student jo i mire normalisht qe detyrohesh te kopjosh ose perndryshe do te ngelesh. Por, per kopjacet gjithmone ekzistone nje zgjidhje. Ja cilat jane disa nga menyrat qe … Vijon

 

Në Iran edhe devetë paisen me…targa, arsyeja?

Shpesh herë na ndodh që në jetën e përditshme të flasim për vendosjen e targave për kafshët e transportit, sigurisht me shaka! Por në një vend kjo duket se është … Vijon

 

Këta janë disa nga emrat më të çuditshëm të fshatrave shqiptare, nuk është vetëm Gjylekari (LISTA)

Këta janë emrat më të çuditshëm të fshatrave shqiptare Duke pare se në Kosovë e Shqipëri kemi fshatra që kanë emra nga më të ndryshmit dhe shumë të çuditshëm, Gazetablic.com … Vijon

 

FOTO/Wayne Rooney gazetar, interviston Glauk Konjufcen

Rooney duke pare qe skuadra e tije ka ik per lesh , ka nderruar profesionin duke ju futur gazetarise.