Rrëfimi i sinqertë i Gjyste Vulajt: ‘Dyshoja se burri më tradhton, por kur hapa telefonin…’

Dyshoja se kishte diçka”, kështu e nis historinë për bashkëshortin e saj Sokolin, Gjyste Vulaj. Këngëtarja ka treguar në “Xing me Ermalin” se disa kohë më parë ishte një periudhë … Vijon

 

Pasi dekoroi shtëpinë me Swarovski dhe diamante, ja çfarë do të bëjë tani Vali Corleone

Vali Corleone, i cili vetëquhet si King of Ilyria, duket se së fundmi është shumë i angazhuar me projekte të reja në jetën e tij.   Sikurse është mësuar, Vali … Vijon

 

Shikoni se sa ka ndryshuar Nermini!

Aci Hayat” apo siç përkthehet në shqip “Jetë e hidhur” është njëri ndër serialet e para turke që është transmetuar te ne dhe para ekranit ka mbledhur një numër të … Vijon

 

Kjo këngëtare me famë botërore sapo ndoqi Noizyn në Instagram 

Një karrierë ndërkombëtare është synimi i tij edhe pse reperi duket se e ka marrë me hapa të ngadaltë suksesin.   Noizy deri më tani numëron shumë vite dhe bashëpunime … Vijon

 

Rrëfehet vjehrra e Almenda Abazit: Kur djali na tha se do të martohej me të…

“Një ditë me Almeda Abazin” ishte pasdite speciale e “Pasdite në Top Channel” për të sjellë pranë publikut shqiptar më shumë nga jeta e aktores së njohur, e cila dy … Vijon

 

Rrëfimi prekës i Alban Hoxhës, jeta pa bashkëshorten dhe rritja e djalit

Të qenit një prind i vetëm në rritjen e fëmijës sigurisht është një rrugëtim i vështirë. Duhet dije, mirëqenie ekonomike, forcë karakteri dhe shumë kohë e vullnet për t’ju përkushtuar … Vijon

 

E pabesueshme sa para i fiton Beyonce për një postim në rrjete sociale

Sipas ekspertëve Beyonce është këngëtarja më e ndjekur nëpër rrjetet sociale, e fati i saj bënë që të fitoj 1 milion dollarë për vetëm një fotografi të postuar. Ajo është … Vijon

 

Aurela ‘thumbon’ Marinën, i publikon këngën kur Geti e këndonte atë (Video)

Këngëtarja Aurela Gace është njëra ndër emrat më të njohur të skenës muzikore shqiptare.   Në një këngë të Babastars, refrenin e së cilës e këndon i dashuri i Marina … Vijon

 

Gold AG publikon këngën ‘Liridona’ (Video)

‘Liridona’ quhet kënga e re e Gold AG e cila është në bashkëpunim me Gëzim Nikën. Ky projekt është shkruar nga reperi,  nën producimin e Alban Furtunës me klip të … Vijon

 

Çfarë po i bën bashkë Kreshën, Lumin B, Capital T dhe Lyrical Son?

Mc Kresha, Lyrical Son, Capital-T dhe Lumi B janë bërë bashkë duke mos e ditur se pse.   Mundësia që bashkëpunimi të rrjedh në mes kësaj katërshe do të ishte … Vijon