Cassano nuk largohet nga Milani

Cassano nuk largohet nga Milani

138593hp2 300x186 Cassano nuk largohet nga MilaniAgjenti i Antonio Cassanos këmbëngul se sulmuesi do të qëndrojë në AC Milan.

Cassano ka qenë i lidhur me një largim nga Milan këtë verë.

“Milan është një klub i madh dhe para se të dëshironi të largoheni ,atëherë ju duhet ta mendoni këtë një mijë herë,”tha agjenti Beppe Bozzo.

“Mendoj se e ardhmja e Cassanos në Milan do të jetë deri në vitin 2015, dhe pse për këtë nuk ka siguri të plotë, por unë shpresoj se ai do ta respektojë kontratën


Nuk ka komente

Bëhu komentuesi i parë!

Komentoni