Këngëtarja amerikane, Katy Perri ka ‘shashtisur’ fansat në mbarë botën me deklaratën më të fundit të lëshuar gjatë një interviste për radio-televizionin amerikan ‘94.9’, ku veç të tjerash, ka shprehur ndenja të një vlerësimi të thellë për miken e saj nga ishujt Barbados.

69: Katy Perri e ka shkrep me bë seks me Riahanën, ja pse…VAZHDON përmes LIKE...[wp-like-locker]

 

E pyetur nëse kishte ndërmend të bënte ndonjë bashkëpunim në formë dueti me këngëtaren e shumëpërfolur,

Riahana Perri është përgjigjur: “Për momentin nuk kemi parashikuar ndonjë bashkëpunim të afërt, por do të bëjmë seks”.

Dy këngëtaret nuk i lidh vetëm pasioni për muzikën dhe look-un ekstravagant, por edhe një miqësi e fortë dhe e veçantë. Dy vajzat janë fotografuar shumë shpesh nga paparacët teksa kalojnë pushime apo kohën e lirë së bashku. Intervista e fundit Katy Perri vijon më tej me pyetje të sikletshme intime, të cilave ajo u ëshë përgjigjur me buzëqeshje dhe heshtje nënkuptuese, që i lënë hapësirë dyshimeve të shumta të fansave të saj, tashmë akoma më shumë kuriozë./Shqip[/wp-like-locker]

Për cka Like ?…thjesht për mbrojtjen fotot nga  fëmijët  për t ‘mos i shikuar ato, që nuk i takojnë  (-18) moshës së tyre. Falemnderit për mirëkuptim !

REDAKSIA

 

SHPËRNDAJE