Nora dhe Elvan i ka hyp zhegi…pa të brendshme në Videofest (+18 Foto)

Ekstravagante, seksi dhe të bukura si kurrë më parë ato ishin shfaqur në tapetin e kuq, ashtu sikur në skenë për të tërhequr vëmendjen e të gjithëve. Dhe, tani ato vazhdojnë të komentohen edhe disa ditë pas spektaklit. Për të parë foto shkoni përmes Like për shkak pamjeve të “rrezikshme” për shndet :-))[wp-like-locker]

Elvana Gjata, e cila u shfaq me një fustan të cilin e kishte krijuar vet, gjatë pranimiti të shpërblimeve që i takonin asaj për këngën “Beso”, zgjoi vëmendjen jo vetëm për dukjen tepër të bukur, por edhe për faktin se ky fustan shfaqte këmbët e saj dhe faktin se ajo nuk kishte të brendshme.

Njëjtë ishte edhe për Norën. Nora, për dukjen e të cilës u përkujdes si zakonisht, Valdrin Sahiti, ishte tejet “Gangsta” ashtu sikur kënga e saj, për të lënë dyshime po ashtu nëse në këtë mbrëmje u shfaq pa të brendshme.

Më poshtë ju sjellim dhe fotografitë, sipas të cilave gjykoni edhe vet nëse dy bukuroshet vërtet kanë zgjedhur të paraqiten pa të brendshme në Videofestin 2013.  /Telegrafi/Panorama/

[/wp-like-locker]


Nuk ka komente

Bëhu komentuesi i parë!

Komentoni